27 лютого 2023 року в Інституті післядипломної освіти розпочався 1-ий день навчання за програмою підвищення кваліфікації «Правила безпеки життєдіяльності в умовах війни та надзвичайних ситуацій»

   Відкрив навчальний марафон ректор Університету Володимир БУГРОВ, який наголосив про актуальність навчальної програми для університетської спільноти. Слухачі протягом місяця матимуть можливість ознайомитися із великим спектром тем, що стосуються медичної, психологічної, інформаційної безпеки, правових питань та цивільного захисту. Директорка Інституту Наталія ТКАЧЕНКО підкреслила про оригінальність програми, важливість набуття теоретичної бази та формування практичних навичок слухачами під час навчання. До заходу доєдналося понад 100 учасників. Керівник проєктної групи Оксана ЗУБАНЬ побажала учасникам наснаги та успіху.

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Сьогодні, 17 червня, розпочинається реєстрація для участі у додатковій сесії вступних випробувань до магістратури та аспірантури (ЄВІ / ЄФВВ)

Читати далі

ІПО презентує нову програму для працівників органів місцевого самоврядування «Просторове планування для територіальних громад»

Читати далі

Онлайн-курси з підготовки до вступу з предметного тесту психології та соціології для здобуття освітнього ступеня магістра

Читати далі
ВСІ АНОНСИ