29 травня 2023 року завершилося навчання за сертифікатною програмою «СІМЕЙНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ»

Завершилося навчання за сертифікатною програмою «Сімейне консультування», яке тривало з 11 по 29 травня 2023 року в ІПО КНУТШ.
Учасниками програми були фахівці, які зацікавлені в індивідуальному та сімейному консультуванні, а також психологи територіальних Центрів соціальної допомоги.
Навчання за програмою було спрямоване на  підвищення кваліфікації учасників, набуття  нових знань і навичок у сфері психологічного сімейного консультування та додаткових професійних компетентностей з психології, що сприятимуть вирішенню складних завдань i проблем у процесі сімейного консультування.
 За результатами успішного завершення програми 43 слухача отримали сертифікати про підвищення кваліфікації .
Сподіваємося, що здобуті на програмі знання та практичні навички стануть у нагоді слухачам в процесі виконання своїх завдань.

 

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Сьогодні, 17 червня, розпочинається реєстрація для участі у додатковій сесії вступних випробувань до магістратури та аспірантури (ЄВІ / ЄФВВ)

Читати далі

ІПО презентує нову програму для працівників органів місцевого самоврядування «Просторове планування для територіальних громад»

Читати далі

Онлайн-курси з підготовки до вступу з предметного тесту психології та соціології для здобуття освітнього ступеня магістра

Читати далі
ВСІ АНОНСИ