Старт навчання другого набору курсу за сертифікатною програмою «КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГІЯ»

 

19 травня 2023 року в ІПО КНУТШ стартувало навчання слухачів за професійною сертифікатною програмою «Клінічна психологія».
Унікальне навчання учасників програми розпочалось із зустрічі з представниками адміністрації ІПО – Наталією РОГОВОЮ, заступником директора з навчальної роботи; Володимиром ШЕВЧЕНКОМ, заступником директора з науково-педагогічної роботи та керівником програми Людмилою КРУПЕЛЬНИЦЬКОЮ, доктором психологічних наук, професором. Вони висвітлили про особливості та переваги онлайн-курсу, наголосили на актуальності та професійності сертифікатної програми, її важливості та вагомості у професійному розвитку фахівців, які спеціалізуються на наданні психологічної допомоги у сфері охорони здоров’я та практикуючих психологів.
В рамках вступної першої зустрічі керівник програми охарактеризувала освітні компоненти програми та її кадрове забезпечення.
Впродовж 4 місяців команда висококваліфікованих спікерів допоможе слухачам покращити свої навички та набути додаткові спеціальні фахові компетентності з клінічної психології.
За результатами успішного завершення навчання, слухачі отримають  сертифікати про набуття часткової кваліфікації.
Бажаємо позитивної атмосфери та плідного навчання !

 

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Сьогодні, 17 червня, розпочинається реєстрація для участі у додатковій сесії вступних випробувань до магістратури та аспірантури (ЄВІ / ЄФВВ)

Читати далі

ІПО презентує нову програму для працівників органів місцевого самоврядування «Просторове планування для територіальних громад»

Читати далі

Онлайн-курси з підготовки до вступу з предметного тесту психології та соціології для здобуття освітнього ступеня магістра

Читати далі
ВСІ АНОНСИ