ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ

 

 

 

Щиро вдячна за такий високофаховий, ефективний, корисний, яскравий і красивий курс, який перевершив усі, принаймні мої, сподівання! Щаслива була познайомитися з колегами з різних країн – і маю тепер додаткове завдання на літо: переглянути ще раз та опрацювати всі ефірні записи і матеріали шановних менторів і учасників. Сподіваюсь, наше спілкування буде продовжене, хай і в інших уже форматах. Тож – іще раз спасибі і до нових зустрічей!       

 

Аліна ОСАУЛ,

17.06.2024 рік

 

Щиро дякую! Стільки викладачів УМІ я ще ніде не бачив. Дуже вдячний, що є така спільнота фахова. Впевнений, що наша співпраця триватиме і після завершення сертифікатної програми «Методика навчання української мови як іноземної».     

 

Юрій ПАВЛЕНКО,

Донецький національний університет імені Василя Стуса, студент

17.06.2024 рік

 

Щиро дякую за чудовий онлайн-курс «Методика навчання української мови як іноземної», який проходив з 18 квітня по 17 червня 2024 року
у віртуальних стінах КНУ імені Тараса Шевченка. За Вашу роботу, увагу, підтримку! Залишаємося на зв’язку!    

 

Камілла ВОРОНІНА,

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, доцентка

17.06.2024 рік

 

Щира подяка за високий професіоналізм і неймовірну атмосферу на заняттях! Дякую за неоціненний досвід, яким поділилися викладачі та колеги сертифікатної програми «Методика навчання української мови як іноземної». Рада знайомству з усіма. Гуртуймося, спілкуймося, ділимося і надалі ідеями та досягненнями. Завжди готова до співпраці.   

 

Оксана ПАВЛЕНКО,

Національний університет «Києво-Могилянська академія»,

викладачка кафедри української мови

17.06.2024 рік

 

Онлайн-курс «Сімейне консультування» чудовий! Це база, на яку можна опиратися аби продовжувати нарощувати знання з цього напрямку

 

Ірина СЕРДЮК

04.06.2024 року

 

Програма підвищення кваліфікації «Сімейне консультування», яка викладається в ІПО КНУ імені Тараса Шевченка якісно наповнена,  актуальна, цікава, і має багато практичних інструментів – що дуже важливо. Ще хочу відмітити Мілютіну Катерину Леонідівну. Я просто в захваті від неї і збираюсь долучитись до інших програм, де вона викладає

 

Ольга ГАВРИЛЮК

03.06.2024 року

 

Щиро вдячна педагогічному складу, керівництву та методичному супроводу програми, що тривала з 15 травня по 03 червня «Сімейне консультування» за максимально можливе наповнення, підтримку та професіоналізм!    

 

Тетяна МАКОГОН

03.06.2024 року

 

💥 Нещодавно отримав підтвердження про успішне опанування сертифікатної програми «Психотерапія травматичного досвіду» в рамках підвищення кваліфікації. 

👍 Вже вдруге хочу відзначити безперечну важливість таких програм, актуальність для нашого часу саме цієї програми, а також високий професійний рівень її організації та проведення, які здійснюються висококваліфікованими фахівцями Інститут післядипломної освіти КНУТШ та Факультет Психології КНУ імені Тараса Шевченка. Програма спроєктована не лише для професійних психологів, тому має беззаперечну користь також й для викладачів, науковців, керівників підрозділів, які працюють з людьми. В результаті навчання за цієї програмою вдалось здобути сучасні знання та практичні методики роботи з людьми, що пережили, або переживають травматичний досвід. На превеликий жаль, таких людей зараз багато, у тому числі й серед студентів.

🙂🙏 Дякую організаторам за проведення такої важливої програми підвищення кваліфікації та створення можливостей навчання протягом життя.

 

Сергій РУДЕНКО

доктор філософських наук,

доцент кафедри української філософії і культури

філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка

24 травня 2024 року

 

 

Хочу подякувати спікерам програми і, особливо, Катерині Леонідівні, за такий гарний курс, за глибокі знання, за безцінну інформацію з теорії та практики психотерапії травмадосвіду.  Адже практикувати насправді не так просто. Особливо коли працюєш з тими, хто пройшов бойові дії…

            Програма важлива та глибока, усі методики корисні та необхідні для використання в професійній діяльності. Дякую! Разом до Перемоги!      💙💛

 

Надія ДОВГАНЮК,

психолог психотерапевтичного кабінету

військового госпіталю

19.04.2024 року

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

У ТвійКНУ розпочалася четверта навчальна програма “Просторове планування для територіальних громад”

Читати далі

Успішне завершення навчання другого набору сертифікатної програми «Методика навчання української мови як іноземної»

Читати далі

Діалог з роботодавцями

Читати далі
ВСІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ

Сьогодні, 17 червня, розпочинається реєстрація для участі у додатковій сесії вступних випробувань до магістратури та аспірантури (ЄВІ / ЄФВВ)

Читати далі

ІПО презентує нову програму для працівників органів місцевого самоврядування «Просторове планування для територіальних громад»

Читати далі

Онлайн-курси з підготовки до вступу з предметного тесту психології та соціології для здобуття освітнього ступеня магістра

Читати далі
ВСІ АНОНСИ