
Освітня програма «Електронні торги, фінансовий аналіз, FinTech»
Унікальність ОП полягає у вдалому поєднанні знань фінансового аналізу, сучасних інформаційних технологій та штучного інтелекту з компетентностними навичками у сфері біржових торгів.
При розробці освітньої програми за основу взято міжнародні програми CFA Institute, що забезпечує підготовку до іспитів на сертифікати професіоналів CFA Institute. Також програма була сформована таким чином, щоб в майбутньому пройти верифікацію від CFA Institute та забезпечувати набуття фахових компетентностей світового рівня.
У процесі навчання буде отримано набір практичних компетентностей, який дозволить випускникам:
Кар’єрні та професійні перспективи:
керівники (директори) підприємств, установ та організацій, начальники бірж, комерційні директори, Керівників підрозділів з продажу в гуртовій та роздрібній торгівлі, керівники функціональних підрозділів підприємств (економічних, фінансових, адміністративних), керівники проектів та програм, керівники малих підприємств без апарату управління, менеджери (управителі) підприємств, установ та організацій та їх підрозділів незалежно від видів економічної діяльності, фахівці в галузі фінансів та торгівлі, агенти з комерційного обслуговування та торговельні брокери, менеджери з питань біржової торгівлі, економічні консультанти, бізнес-аналітики, інвестиційні аналітики.
У навчальному процесі використовується лише найефективніші методики викладання та прогресивний світовий досвід практичної та професійної діяльності бізнесу. Зокрема, за основу взято різні міжнародні програми підготовки для здачі сертифікатів професіоналів CFA Institute.