У ТвійКНУ розпочалася четверта навчальна програма “Просторове планування для територіальних громад”

💥Учора, 17 червня на базі Інституту післядипломної освіти КНУТШ розпочалася четверта навчальна програма “Просторове планування для територіальних громад” для працівників органів місцевого самоврядування в межах проєкту “Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами” від Альянс українських університетів.

⚡️ Участь у програмі беруть 12 пілотних громад з різних куточків України.

📌У межах навчання, що триватиме упродовж тижня, експерти Альянсу поділяться з представниками громад знаннями з просторового планування, зокрема щодо вибору та аналізу даних для розуміння території, стратегічного планування розвитку територіальних громад, ревіталізації територій, партисипативного підходу до просторового планування та участі громадськості в бюджетному процесі.

👩‍🏫👩‍🏫Навчальна програма включає серію інтерактивних лекцій та практичних занять, під час яких фахівці громад працюють над розробкою комплексних планів просторового розвитку своїх територій.

 У перший день проєкту учасників вітали:

  • Ксенія СМІРНОВА, проректорка КНУ з міжнародної співпраці,
  • Дар’я МАЛЬЧИКОВА, проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Херсонський державний університет,
  • Наталія ТКАЧЕНКО, директорка Інституту післядипломної освіти КНУ,
  • Ігор ПИЛИПЕНКО, декан факультету біології, географії і екології Херсонський державний університет,
  • Костянтин МЕЗЕНЦЕВ, координатор проєкту від #КНУ, завідувач кафедри економічної та соціальної географії Географічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка,
  • Анатолій МЕЛЬНИЧУК, керівник Експертно-консультаційний центр з розвитку громад і територій Географічного факультету КНУ.

👉 Проєкт “Посилення спроможності громад для відбудови через пілотування їхньої взаємодії з університетами” реалізується Альянсом українських університетів за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” .

 

Працюємо разом заради перемоги! Все буде Україна!

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо до участі в освітньому інтенсиві “KNU Teach Week 5”

КНУ Teach Week 5 Читати далі

Онлайн-курси з підготовки до вступу за спеціальністю 053 «Психологія» для здобуття освітнього ступеня бакалавра

Читати далі

Сьогодні, 17 червня, розпочинається реєстрація для участі у додатковій сесії вступних випробувань до магістратури та аспірантури (ЄВІ / ЄФВВ)

Читати далі
ВСІ АНОНСИ