Успішне завершення навчання другого набору сертифікатної програми «Методика навчання української мови як іноземної»

💥17 червня 2024 р. завершилося навчання другого набору за сертифікатною програмою «Методика навчання української мови як іноземної», створеною викладачами кафедри української філології для іноземних громадян у співпраці з Інститутом післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка.

Програма викликала великий інтерес, 31 учасник навчання – це філологи із України та закордоння, які вже викладають іноземцям або лише прагнуть розпочати таку діяльність, отримали чудову можливість удосконалити свої компетентності, навчитися новому та зустріти однодумців.

📌Упродовж двомісячної плідної співпраці: лекцій, обговорень, групової роботи, тестувань, слухачі отримали ґрунтовні знання та відповіді на свої запитання. Говорили про історію методики навчання української мови як іноземної, опановували її теоретичні засади та вчилися застосовувати їх на практиці.

✨Успішні захисти випускних проєктів свідчать про отримання слухачами нових професійних навичок та компетентностей, необхідних для викладання української мови в іноземній аудиторії, планування й організацію навчального процесу в різних групах інокомунікантів.

👩‍🏫👩‍🏫Дякуємо нашим викладачам та запрошеним спікерам, які фахово та цікаво ділились знаннями і досвідом, ідеями, матеріалами, методичними знахідками.

🤝✍️Вітаємо наших слухачів із успішним завершенням навчання! Зичимо вам натхнення, цікавих рішень складних методичних завдань і допитливих та мотивованих студентів (учнів, слухачів)!

😉 Усіх зацікавлених долучитися до третього набору запрошуємо у вересні  (детальна інформація тут:  https://ipe.knu.ua/sertyfikatni-programy-3.html ).

Будьмо разом !

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо до участі в освітньому інтенсиві “KNU Teach Week 5”

КНУ Teach Week 5 Читати далі

Онлайн-курси з підготовки до вступу за спеціальністю 053 «Психологія» для здобуття освітнього ступеня бакалавра

Читати далі

Сьогодні, 17 червня, розпочинається реєстрація для участі у додатковій сесії вступних випробувань до магістратури та аспірантури (ЄВІ / ЄФВВ)

Читати далі
ВСІ АНОНСИ