Цикл тренінгів з ментального здоров’я для освітян Університету пройшов успішно!

🤗🤗🤗Учора, 12 грудня 2024 року в #ТВІЙКНУ Інститут післядипломної освіти КНУТШ завершився інтенсивний цикл тренінгів з програм «Стрес-менеджмент та техніки психологічної допомоги» та «Резильєнтність: навички стресостійкості в житті сучасної людини» для науково-педагогічних працівників Університету, які тривали впродовж двох днів.
📌Метою тематичних тренінгів підвищення кваліфікації по Ментальному здоров’ю в рамках професійного розвитку було формування навичок підвищення особистої життєстійкості в кризових умовах і напрацювання принципів поведінки у відповідних психолого-психічних ситуаціях.
🔴Тренінги були спрямовані на посилення ресурсу психічного здоров’я освітян Університету і напрацювання ними індивідуальних навичок резильєнтності як здатності впоратися з кризою без негативних наслідків в короткий термін часу; удосконалення знань у сфері психології стресу та стрес-менеджменту і формування практичних навичок щодо управління психічним станом, використання технік психологічної самодопомоги та самозарадності у стресових та кризових ситуаціях, психоедукації та профілактики стресових станів учасників освітнього процесу.
☺️Відкрила захід директорка Інституту післядипломної освіти Наталія ТКАЧЕНКО, яка привітала всіх присутніх з початком навчання та наголосила на актуальності проєкту й представила запрошених гостей.
🤝З привітальними словами також виступили:
-проректорка КНУ імені Тараса Шевченка Олена ДОБРЖАНСЬКА, подякувала організаторам освітнього заходу та назвала цикл програм підвищення кваліфікації (тренінгів) актуальним і необхідними заходами в Університеті.
-проректорка з науково-педагогічної роботи Лариса СОХАТЮК підкреслила, що курс тренінгів було організовано на виконання рішення Вченої ради Університету і особливого значення він набув під час введення воєнного стану.
📚Під час навчання слухачі разом зі спікерами 👩‍🏫 Оленою ЧУЙКО, професоркою кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки КНУ імені Тараса Шевченка та 👩‍🏫Анастасією ГОЛОТЕНКО, докторкою філософії в галузі психології, асистенткою кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки КНУ імені Тараса Шевченка дізналися багато нового:
📍- Поняття та фактори резильєнтності. Модель PERMA: 5 головних елементів щастя і благополуччя. Дослідження власної резильєнтності. Інструменти плекання власної резильєнтності;
📍- Розвиток культури резильєнтності в організації;
📍- Цілі і плани особистого і професійного майбутнього;
📍- Психологія стресу: види, стадії, ознаки та особливості протікання стресових і кризових станів. Психологічні та психофізіологічні підходи до розуміння стресу;
📍- Стрес-менеджмент та особистісна стійкість: психоедукація та стратегії профілактики стресових станів;
📍- Створення робочого середовища, стійкого до стресу та вигорання: техніки управління стресом та психологічної допомоги.
🤝Дякуємо спікерам за цінну інформацію про ментальне здоров’я!
🙌Дякуємо всім слухачам, що долучилися до заходу і бажаємо затишного і комфортного освітнього середовища та стресостійкості!

Назад

ОГОЛОШЕННЯ

Нова програма
“Від конфлікту до співпраці: шлях миробудування”

Читати далі

Нова сертифікатна програма “Клінічна психологія”

Читати далі

🎉Розпочинаємо 2025 рік !
✊ Працюємо! 🤝 Плануємо!

Читати далі
ВСІ АНОНСИ