ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ

 

 

 

 

Висловити одним словом мою вдячність за навчання за програмою «Клінічна психологія», яке тривало  з 01 березня по 28 червня 2024 року,               це не сказати нічого… За ці місяці навчання я отримала багато корисних, актуальних і необхідних знань і, разом з тим, відкрила для себе спілкування з неповторними викладачами та класними колегами. Чудові спікери, висока організованість, надзвичайна атмосфера! Це навчання змінило не лише мою фахову підготовку, але й мене саму…

Щиро дякую!  

 

Анастасія ДАВИДЕНКО,

практичний психолог,

КНП “МКЛ № 6”, м. Дніпро

02.07.2024 року

 

У щирому захваті від навчання за сертифікатною програмою «Клінічна психологія».  Програма в цілому та усі дисципліни структуровані, ретельно підготовлені та дохідливо донесені слухачам. Всі дисципліни були конче потрібні, інформація з кожної них – корисна та актуальна. Все було зрозуміло і надихало на навчання. Добре підібраний час для слухачів, толерантне відношення викладачів, актуальність тем – за все щиро дякую.  Задовольнила свої професійні потреби, щиро дякую.

Головне, щоб були здорові та щасливі викладачі та всі хто допомагав прожити цей курс навчання

 

Раїса ШЕВЧЕНКО,

клінічний психолог,

КНП Дніпровська міська дитяча клінічна лікарня № 6

01.07.2024 року

 

Вітаю усіх колег із завершенням навчання з проходження спеціалізації з клінічної психології! Дуже вдячна за високу професійність, надзвичайну компетентність, дохідливість та неупередженість спікерам, за високу організованість, індивідуальний підхід до слухачів, уважність і  людяність працівникам відділу підвищення кваліфікації ІПО та в цілому за курс «Клінічна психологія»!

Було неймовірно цікаво і корисно!

Вже всім колегам рекомендую курс!)  

 

Катерина ПУГАЧ,

практикуючий психолог,

консультант по роботі з переміщеними особами,

 Асоціація «Ecoute Ukraine», Франція

01.07.2024 року

 

Хочу подякувати за змістовний, об’ємний, неймовірно корисний, практичний та цікавий курс навчання за сертифікатною програмою «Клінічна психологія», яка проходила з 01 березня по 28 червня 2024 року. Велика подяка всім викладачам. Всі вони дійсно професіонали з великої літери, які люблять свою справу і цікаво, доступно та легко подають інформацію.

Особлива подяка Вам, організаторам навчання  за можливість комфортно і ефективно пройти його, за допомогу слухачам з усіх організаційних питань. Хотілось би ще продовжувати але, нажаль, курс вже скінчився:). Але, сподіваюся, що через деякий час, я повернусь до вас на навчання в іншому проєкті)    

 

Ганна МАРНАУЗ,

психолог, філія фонду «Soleterre onlus» в Україні

28.06.2024 року

 

Сьогодні завершився один з етапів мого професійного зростання на теренах психології. Щиро відчуваю, що мені не хочеться, щоб припинялася така атмосфера професіоналізму та надкрутої організації навчання за сертифікатною програмою «Клінічна психологія». Величезна вдячність за все!!!! Ви всі неймовірні! Найкращі!         

 

Марія МУРАВЙОВА,

практичний психолог, БФ «Новий початок»

28.06.2024 року

 

Курс з «Основ психотерапії залежностей», який проходив у віртуальних стінах Інституту післядипломної освіти КНУТШ з 27 травня по 27 червня 2024 року органічно вписався і доповнив ті знання і навички, які вже були. Величезний обсяг класного матеріалу, викладеного високопрофесійно, науково та практично обґрунтовано і, разом з тим, доступно й зрозуміло. Безсумнівно, це навчання корисне й актуальне. Воно стане основою розширення фахових компетентностей і поштовхом для самовдосконалення у сфері надання психологічної допомоги особам з різними видами залежностей та співзалежним членам родини. Велика вдячність спікерам за професіоналізм та організаторам за чіткість та узгодженість навчального процесу!        

 

Тетяна БОРОЗЕНЦЕВА

доцент кафедри психології, Горлівський інститут іноземних мов

ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет»,

кандидат психологічних наук

28 червня 2024 року

 

Дякую за онлайн-курс «Основи психотерапії залежностей», за досвід і чіткість у строках, матеріалах і виконанні зобовʼязань. Багато різних курсів проходив в різних місцях. Проте, навчання в Інституті післядипломної освіти КНУ імені Тараса Шевченка — одне з найбільш високоорганізованих і чітко структурованих, матеріали з усіх освітніх компонент корисні, актуальні та зручні в подачі. Для мене особисто це навчання стало свого роду «енциклопедією», знання з якої дали змогу зрозуміти як працювати з залежними і співзалежними особами та слугуватимуть для подальшого самовдосконалення. Окрема подяка за те, що до реалізації програми залучені спікери-практики!         

 

Володимир БАГНЕНКО,  магістр з психології,

аспірант Київського Інституту психології

27 червня 2024 року

 

Структура програми «Основи психотерапії залежностей» за короткий час покриває максимально усі напрямки залежностей, і від наукового огляду, фундаментальних знань до деталей і практичних застосувань, від минулого до сьогодення. Я отримала дуже багато цінної інформації, дуже дякую за підготовку і організацію проведення програми! Дякую за якісну програму та чітку й зручну організацію навчання!         

 

Катерина ЗЕЛЕНСЬКА, науковий дослідник,

Рурський університет Бохуму

26 червня 2024 року

 

Щиро вдячна за такий високофаховий, ефективний, корисний, яскравий і красивий курс, який перевершив усі, принаймні мої, сподівання! Щаслива була познайомитися з колегами з різних країн – і маю тепер додаткове завдання на літо: переглянути ще раз та опрацювати всі ефірні записи і матеріали шановних менторів і учасників. Сподіваюсь, наше спілкування буде продовжене, хай і в інших уже форматах. Тож – іще раз спасибі і до нових зустрічей!       

 

Аліна ОСАУЛ,

17.06.2024 рік

 

Щиро дякую! Стільки викладачів УМІ я ще ніде не бачив. Дуже вдячний, що є така спільнота фахова. Впевнений, що наша співпраця триватиме і після завершення сертифікатної програми «Методика навчання української мови як іноземної».     

 

Юрій ПАВЛЕНКО,

Донецький національний університет імені Василя Стуса, студент

17.06.2024 рік

 

Щиро дякую за чудовий онлайн-курс «Методика навчання української мови як іноземної», який проходив з 18 квітня по 17 червня 2024 року
у віртуальних стінах КНУ імені Тараса Шевченка. За Вашу роботу, увагу, підтримку! Залишаємося на зв’язку!    

 

Камілла ВОРОНІНА,

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, доцентка

17.06.2024 рік

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

ЖИТТЯ ІНСТИТУТУ

Вітаємо випускників 2024!

Читати далі

Вітаємо з державним святом – Днем Конституції України!

Читати далі

Успішне завершення навчання першого набору слухачів сертифікатної програми «Основи психотерапії залежностей»

Читати далі
ВСІ НОВИНИ

ОГОЛОШЕННЯ

Запрошуємо до участі в освітньому інтенсиві “KNU Teach Week 5”

КНУ Teach Week 5 Читати далі

Онлайн-курси з підготовки до вступу за спеціальністю 053 «Психологія» для здобуття освітнього ступеня бакалавра

Читати далі

Сьогодні, 17 червня, розпочинається реєстрація для участі у додатковій сесії вступних випробувань до магістратури та аспірантури (ЄВІ / ЄФВВ)

Читати далі
ВСІ АНОНСИ